נעים להכיר,

שמי גנית שקד, אני פסיכותרפיסטית ואני מטפלת בקליניקה פרטית ברמת אביב. אני חיה ונושמת את עולם הטיפול כבר מעל לעשור, בקליניקה, בלימודים והכשרות ובמקומות עבודה נוספים. כמטפלת, מטרתי לייצר מרחב בטוח שבו ניתן להקל על סבל נפשי, להביא לשינוי וצמיחה ולשפר את איכות החיים. 

 

בטיפול חשוב לי ליצור קשר חם, אותנטי מקבל וקרוב ואני מאמינה שהקשר הטיפולי עצמו הוא המקור המרכזי לשינוי, לריפוי ולצמיחה. אני מאמינה גם שישנם תהליכים לא מודעים המשפיעים על האדם בבחירותיו ובהתנהלותו, ולכן משפיעים על איכות חייו. בחדר הטיפול אני והמטופל פועלים יחד להגדלת המודעות לתהליכים הללו, ליצירת שינוי לטובה ולהגדלת טווח האפשרויות.

סודיות כמובן מובטחת.

אני עובדת עם צעירים וסטודנטים המחפשים את הדרך בזוגיות, בעבודה ובתחום החברתי.
אני מוצאת את תקופת הבגרות הצעירה כתקופת חיים מאתגרת ומעצבת, מלאה בהתלבטויות ביחס להמשך הדרך האישית, החברתית, הזוגית והמקצועית, ואני רואה בתקופה זו זמן טוב לפנות לטיפול, לעצור, לשתף, להתייעץ ולקבל תמיכה.

 

ניסיון והכשרה

בהכשרתי עו״ס MSW ופסיכותרפיסטית. במהלך השנים צברתי ניסיון טיפולי במגוון מסגרות: תחנה לבריאות הנפש בצפון ירושלים, השירות הפסיכולוגי באוניברסיטה העברית, עמותת ״אופק לילדנו״, קופ"ח מכבי ו"רעות - דלת פתוחה" (יעוץ וטיפול לצעירים בעלי מוגבלויות).​בעלת תואר ראשון בהצטיינות בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית, ובעלת תואר שני בהצטיינות בעבודה סוציאלית במסלול טראומה מאוניברסיטת ת"א. בוגרת המסלול התלת שנתי בפסיכותרפיה פסיכודינמית במסגרת השירות הפסיכולוגי של האוניברסיטה העברית, במסגרת זו התמחיתי בעבודה עם צעירים וסטודנטים.

©2017 BY GANIT SHAKED

ליצירת קשר: 054-6574117

פיכמן 1, ת"א